Strona główna
poniedziałek, 24 lutego 2020 r.
imieniny obchodzą: Macieja, Marka

Certyfikaty i podziękowania rozdane!

Strona główna » Aktualności » Certyfikaty i podziękowania rozdane!

wielkość tekstu:A | A | A

29 stycznia uczniowie klas IV – VIII SP nr 1 spotkali się na apelu szkolnym, by podsumować wyniki i osiągnięcia w nauce na zakończenie I semestru roku szkolnego 2019/2020.
Zaproszenie na nasze spotkanie przyjęła pani Anna Pilarczyk- Sprycha, Burmistrz Miasta i Gminy oraz pani Maria Milejska, Sekretarz Miasta i Gminy Ogrodzieniec, które wspólnie z panią dyrektor Katarzyną Romańską – Bujak, pogratulowały uczniom świetnych wyników w nauce.
Zgodnie z tradycją szkoły, uczniom, którzy na koniec semestru otrzymali średnią ocen minimum 4.75 i przynajmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania, wręczono Certyfikaty Osiągnięć Edukacyjnych, czyli takie „nasze wewnątrzszkolne świadectwa z wyróżnieniem”.
Certyfikatami zostało wyróżnionych 58 uczniów. Najwięcej wyróżnień (11) zdobyła klasa V a (wychowawca: pani Katarzyna Łachan). Najwyższą średnią ocen (5.64) uzyskała Weronika Sitek, uczennica klasy VII a (wychowawca: pani Małgorzata Janoska).
W tym półroczy możemy pochwalić się także sukcesami, które wykraczają poza mury naszej szkoły. W ogólnopolskich konkursach literackich zostały wyróżnione: Ola Radosz (V b) i Wiktoria Guzik (VII b), a Weronika Sitek (VII a) reprezentuje szkołę w powiatowych konkursach przedmiotowych z biologii i języka angielskiego. Pani Burmistrz i pani Sekretarz wręczyły wyróżnionym uczniom specjalne podziękowania i upominki, a wszyscy uczestnicy spotkania zostali poczęstowani słodyczami.

Małgorzata Michalska, Iwona Znamirowska

czytano: 188 razy

źródło: sp.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

4. Czy wiesz,że w 1973 roku zamek posłużył jako część plenerów zdjęciowych do serialu Janosik. W 1980 realizowano na zamku film Rycerz w reżyserii Lecha Majewskiego.W 1984 heavy metalowy ...

dalej
Ilość zdjęć: 60
dalej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Ogrodzieńcu Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Stefan Żeromski, patron naszej szkoły