Strona główna
wtorek, 2 marca 2021 r.
imieniny obchodzą: Heleny, Halszki

Zajęcia z projektu

Strona główna » Aktualności » Zajęcia z projektu

wielkość tekstu:A | A | A

Gmina Ogrodzieniec otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pn.”Wyższe kompetencje uczniów- sukces w przyszłości. Kompleksowy system wsparcia 3 szkół podstawowych z gminy Ogrodzieniec”. W ramach projektu w naszej szkole realizowane będą zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka angielskiego, biologii, informatyki, matematyki oraz zajęcia prowadzone metodą eksperymentu z biologii i matematyki.

Zajęcia z języka angielskiego przeznaczone są dla uczniów klas 4, zajęcia z matematyki dla uczniów klas 7-8, zajęcia z informatyki dla uczniów klas 6-7, zajęcia z biologii dla uczniów klas 6-7.

Zajęcia będą odbywać się na terenie szkoły od 1.02.2021 r. zgodnie z harmonogramem podanym w późniejszym terminie. Na komplet dokumentów rekrutacyjnych składają się:

• formularz zgłoszeniowy

• oświadczenie uczestnika dotyczące rodo

• regulamin projektu

Dokumenty należy pobrać ze strony szkoły i dostarczyć uzupełnione do sekretariatu szkoły w terminie do dnia 25. 01. 2021 r. do godziny 13.00 Złożenie dokumentów nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem kandydata do udziału w projekcie. Kwalifikacja uczestników będzie prowadzona z uwzględnieniem kryteriów zawartych w regulaminie projektu.

Zachęcamy do udziału!

czytano: 417 razy

źródło: sp.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

5. W roku 2011, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego obchodziła 80-lecie istnienia. Szkolnictwo w naszym mieście szczyci się 220-leciem udokumentowanej historii. Te dwie rocznice zostały ...

dalej
Ilość zdjęć: 55
dalej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Ogrodzieńcu Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Stefan Żeromski, patron naszej szkoły