Strona główna
czwartek, 23 stycznia 2020 r.
imieniny obchodzą: Ildefonsa, Rajmunda

Piknik Ekologiczny klas II

Strona główna » Aktualności » Piknik Ekologiczny klas II

wielkość tekstu:A | A | A

             W dniu 18.09.2012 r. klasy drugie  udały się na Krępę, gdzie  odbył się przygotowany dla nich  PIKNIK EKOLOGICZNY zorganizowany  przez  rodziców ucznia klasy IIa Michała Uglorza - właścicieli „CZARNEGO RYCERZA”  .

            W czasie  pikniku dzieci poprzez Eco- zabawy    mogły zdobyć sobie wiedzę na temat segregacji śmieci, zmniejszenia śmieci w swoim otoczeniu oraz sposobów ich innego wykorzystania. Takie zajęcia praktyczne w terenie,  na łonie natury, pozwoliły dzieciom   łatwiej przyswoić sobie  wiedzę  z tego zakresu ekologii. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w tych zabawach , które przygotowane zostały w sposób bardzo ciekawy i pomysłowy. Organizatorów cechowało sympatyczne i bardzo miłe podejście do dzieci, cierpliwość i profesjonalizm. Takie zaangażowanie rodziców we współpracę ze szkołą  jest godne pochwały. 

            Uczniowie klas II wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowanie dla organizatorów tego pikniku i życzą powodzenia w dalszych działaniach.

                                                                         Małgorzata Ploch, Iwona Graboś.

poprzednia strona|1|2| z   2następny|ostatnia

czytano: 2821 razy

źródło: sp.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

1. W 2007 r. biblioteka szkolna wyposażona została w nowoczesne Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM)

dalej
Ilość zdjęć: 60
dalej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Ogrodzieńcu Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Stefan Żeromski, patron naszej szkoły