Strona główna
sobota, 21 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Daria, Mateusz

Promujemy zdrowie

Strona główna » Aktualności » Promujemy zdrowie

wielkość tekstu:A | A | A

 Promujemy zdrowie.

 

       4 lutego przedszkolaki ze starszych grup spotkały się ze szkolną pielęgniarką - panią Reginą Woźniak.                                                                                                Celem spotkania była prelekcja na temat czynników warunkujących zdrowie.

Dzieci bardzo chętnie zabierały głos w rozmowie dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i obserwacjami.   

Kontynuując podjęte działania przedszkolaki rozpoczęły codzienne, systematyczne mycie zębów po śniadaniu, samodzielnie wykonały surówki, które zajadały z wielkim apetytem.

 Zdobyte informacje na temat zdrowego odżywiania, higieny własnej, higieny zmysłów i otoczenia oraz prowadzenia zdrowego trybu życia z pewnością wpłyną na rozwój świadomości prozdrowotnej dzieci.                                    

czytano: 785 razy

źródło: sp.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

2. Czy wiesz, że drugi Ogrodzieniec istnieje. Osada założona w 1230, położona była w województwie elbląskim. Niemiecka nazwa tej wsi brzmiała Neudeck. W Ogrodzieńcu zmarł prezydent ...

dalej
Ilość zdjęć: 60
dalej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Ogrodzieńcu Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Stefan Żeromski, patron naszej szkoły