Strona główna
niedziela, 15 grudnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Celina, Nina

Darłówko 2019

Strona główna » Aktualności » Darłówko 2019

wielkość tekstu:A | A | A

W dn. 3.06.-13.06.2019 r. kl.IIIa pod opieką mgr Ewy Wacowskiej i mgr Barbary Ciszek przebywała na 11dniowej wycieczce w Darłówku.
Mieliśmy bardzo bogaty program. Codzienne przed południem korzystaliśmy z zabiegów zdrowotnych: basenu, inhalacji i gimnastyki korekcyjnej prowadzonych przez wyspecjalizowanych instruktorów.
Odbyliśmy wycieczkę autokarową z przewodnikiem do Darłowa oraz Gospodarstwa Ekologicznego ,,Labirynty” w Paprotach i Muzeum Zabawek Drewnianych ,,Leokardia” w Krupach. Płynęliśmy statkiem po morzu. Pogoda dopisywała , więc mogliśmy plażować do woli, pluskać się w morzu, korzystać z placu zabaw, grillować, spacerować brzegiem morza i obserwować piękny zachód słońca. Spędzaliśmy też miło czas na dyskotekach.
Wróciliśmy zadowoleni i wypoczęci, a wakacje tuż, tuż……… już!
 

czytano: 313 razy

źródło: sp.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

4. Czy wiesz,że w 1973 roku zamek posłużył jako część plenerów zdjęciowych do serialu Janosik. W 1980 realizowano na zamku film Rycerz w reżyserii Lecha Majewskiego.W 1984 heavy metalowy ...

dalej
Ilość zdjęć: 60
dalej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Ogrodzieńcu Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Stefan Żeromski, patron naszej szkoły