Strona główna
poniedziałek, 24 lutego 2020 r.
imieniny obchodzą: Macieja, Marka

BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA

Strona główna » Aktualności » BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA

wielkość tekstu:A | A | A

 

 

Przedszkolaki z naszego przedszkola od początku roku szkolnego poznawały podstawowe zasady bezpieczeństwa zarówno na terenie przedszkola jak i poza nim. Chodziły na spacery, wycieczki ucząc się jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i zachowywać w jej pobliżu.

Aby podsumować zgromadzoną wiedzę na temat szeroko rozumianego pojęcia ruch drogowy do Przedszkola Publicznego w Ogrodzieńcu został zaproszony Pan policjant. Któż jak nie właśnie pan policjant wie najwięcej o bezpiecznym zachowaniu na drodze?

W poniedziałek 16 września  Pan Podkom. Krystian Duda specjalista Wydziału d/w z Cyberprzestępczością KWP w Katowicach przybył do nas wraz ze swoim wiernym towarzyszem pieskiem o imieniu Sznupek. Pan Policjant na podstawie wyświetlanego filmu edukacyjnego, którego bohaterem był uroczy Miś Poli  opowiadał o zasadach uczestnictwa w ruchu drogowym oraz o niebezpiecznych sytuacjach, które mogą zagrażać każdemu dziecku.

Była to bardzo pouczająca lekcja , która na pewno pozostanie dzieciom na długo w pamięci!

Serdecznie dziękujemy Panu Podkom. Krystianowi Dudzie za poświęcony czas   i zaangażowanie.

czytano: 185 razy

źródło: sp.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

4. Czy wiesz,że w 1973 roku zamek posłużył jako część plenerów zdjęciowych do serialu Janosik. W 1980 realizowano na zamku film Rycerz w reżyserii Lecha Majewskiego.W 1984 heavy metalowy ...

dalej
Ilość zdjęć: 60
dalej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Ogrodzieńcu Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Stefan Żeromski, patron naszej szkoły