Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

Konkurs - Parki Krajobrazowe Polski

Konkurs - Parki Krajobrazowe Polski

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (zlokalizowanych na terenie gmin położonych w parkach krajobrazowych) do udziału w konkursie internetowym organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

 
Zasady udziału w konkursie oraz Regulamin dostępne są na stronie internetowej ZPKWM https://konkursy.zpkwm.pl/konkurs-pkp/#home).

Co?

Konkurs internetowy przeznaczony jest dla uczniów, którzy uczęszczają do szkół podstawowych zlokalizowanych na obszarze gmin, na terenie których znajdują się Parki Krajobrazowe.

Kiedy?

Od 1 czerwca do końca roku szkolnego czyli 26 czerwca. I etap będzie trwał od 1 do 25 czerwca (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem Bożego Ciała i piątku 12 czerwca). O godzinie 8.00 publikowany będzie zestaw składający się z 5 pytań testowych. Pytania dostępne będą do godziny 20.00. Przez pierwsze dwa tygodnie możecie się spodziewać stosunkowo łatwych pytań, a później poziom trudności będzie wzrastał. Finał odbędzie się 26 czerwca 2020 r. w godzinach 16.00-18.00.

Jak?

Uczestnicy konkursu, za zgodą rodziców, muszą się zarejestrować na stronie internetowej konkursy.zpkwm.pl. Każdy z użytkowników może mieć założone tylko jedno konto.

Wyniki

Informacja o wynikach testów z danego dnia będzie publikowana codziennie po zakończeniu testów – czyli o godzinie 20.00. W zestawieniu pojawi się Nick, ilość punktów uzyskanych przez uczestnika danego dnia oraz czas rozwiązywania testu.

Wyniki całego konkursu ogłoszone zostaną 29 czerwca o godzinie 12.00.

Nagrody

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody! Wśród uczestników konkursu, co tydzień będą rozlosowywane dodatkowe nagrody.

 Organizator

 Konkurs organizowany jest przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego we współpracy z Porozumieniem Parków Krajobrazowych Polski.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 14 656 44 72 wew. 27 w godzinach 7.30-15.30, przez pocztę email konkurs@zpkwm.pl lub t.gawlik@zpkwm.pl oraz na stronie konkursy.zpkwm.pl

01

CZE

2020

599

razy

czytano

644/1447

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.