Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

Rozstrzygnięty konkursu walentynkowego

Rozstrzygnięty konkursu walentynkowego

 

W konkursie wzięło udział 49 osób, poziom prac był bardzo wyrównany dlatego w kategorii młodszej, jury postanowiło przyznać trzy pierwsze miejsca w każdej grupie wiekowej.

W ocenie prac zwracano uwagę na samodzielność wykonania, pomysł, estetykę i wkład pracy. Przyznano 12 pierwszych miejsc, 12 drugich 8 trzecich i 17 wyróżnień. Oprócz nagrody rzeczowej, każdy uczestnik otrzyma oceny bardzo dobre z języka angielskiego oraz punkty dodatnie z zachowania, dodatkową nagrodą niespodzianką dla osób, które wykonały prezentacje multimedialne będzie ocena z informatyki. Nagrody w kategorii klas od I do III zostaną rozdane w szkole, w kategorii klas od IV do VIII po powrocie do szkoły.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

                        Organizatorzy konkursu -nauczyciele języka angielskiego.

 

                                                                                                   

Wyniki konkursu walentynkowego 2021

 

Kategoria- klasy młodsze

KLASY PIERWSZE

                1.Patrycja Stępień 1b 
       2. Leon Danielski 1a
3.Ania Kupś 1b

 

Wyróżnienia

Wiktoria Janik 1b, Borys Biedak 1a, Lena Wołek 1b, Alicja Janoska 1b,Lilianna Szyińska 1a,

Marysia Selejdak 1a, Hania Bucka 1a, Paulina Hutnik 1a, Kacper Karwowski 1a, Kinga Rychel 1b,

Wiktor Bender 1a.

 

KLASY DRUGIE

1.Sabina Kukowiecka 2b  ,  Gabriela Szkliniarz  2b

2.Kalina Pawelec 2a,  Bartek Drzazga 2b

3.Dawid Cholewka 2b,  Natalia Obrochta 2a, Kuba Kania 2b

 

Wyróżnienia

Paweł Rębisz 2b, Maja Gorgoń 2a, Marcel Łysoń2b.

 

KLASY TRZECIE

1.Józef Pocztowski 3b, Wiktoria Pilarczyk 3b

2.Sandra Wdowik 3b,  Kacper Tomicki 3b

 

KLASY CZWARTE

1.Wiktoria Kot-Szmidt 4a, Krzysztof Domagała 4a

2.Dominik Szafruga 4a, Kinga Mossór 4 a

3.Solomija Berezhnowa 4a

 

Wyróżnienia

Agata Nocek 4a, Szymon Dors 4a, Magdalena Wójcik 4a.

 

Kategoria – klasy starsze

 

WIERSZ

 1.Wojciech Bucki 7a,  Aleksandra Wierzbicka

2.  Alicja Dryka 6b, Weronika Janik 6a

 

PREZENTACJE

1. Alexandra Kania7a,  Michał Ptaś 6b, Adam Dryka 6b

          2. Julia Pocztowska 6a, Adrian Apel 6a, Tymoteusz Biedak 6a

             3. Zuzia Tomiczek 7a, Marcel Żurawski 6a, Marcel Adamczyk 8b

  

www.facebook.com/permalink.php 

 

19

LUT

2021

169

razy

czytano

71/996

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.