Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

#Erasmus+ SP nr 1 w Ogrodzieńcu-podsumowanie.

#Erasmus+ SP nr 1 w Ogrodzieńcu-podsumowanie.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Ogrodzieńcu realizuje projekt Erasmus+ KA 101 Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej pt.: „Budowanie mostów współpracy Europejskiej, na który otrzymała środki finansowe w wysokości 43 244 euro od Funduszu Rozwoju Systemu Edukacji.

Odbyło się 15 zagranicznych szkoleń językowych i metodycznych z języka angielskiego i niemieckiego na Cyprze – Limassol, Malcie – St. Julians i Valetta oraz w Niemczech – Ratyzbona. Uczestnicy mobilności promowali nasz region za granicą, przygotowali i przedstawili prezentacje multimedialne z odbytych szkoleń dla wszystkich nauczycieli gminnych, uczniów i rodziców. Zakupiono kolorową drukarkę dla szkoły. Na szkolnych tablicach informacyjnych można obejrzeć zdjęcia ciekawych miejsc i zabytków Cypru, Malty i Niemiec zrobione przez uczestników szkoleń.

 Uczniowie, zainspirowani przez nauczycieli, wykonali plakaty informacyjne dotyczące przyrody, geografii, kultury i tradycji tych krajów. W ramach projektu Erasmus+, nasi uczniowie uczestniczą w międzynarodowych projektach szkolnych eTwinning realizowanych przy pomocy technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Podczas obchodów #ErasmusDays 2022, uczniowie klas II – VIII poznali legendy i mity cypryjskie, maltańskie i niemieckie. Uczniowie klas IV i V zainicjowali powstanie Szkolnego Klubu Europejskiego. Klub będzie zdobywał i promował wiedze na temat państw europejskich, ich geografii, historii, kultury i tradycji.

Zapraszamy do oglądania realizacji zadań projektowych na szkolnej stronie internetowej https://www.sp.ogrodzieniec.pl/kategorie/projekty.

23

STY

2023

94

razy

czytano

66/1320

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.