Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

O sporcie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ogrodzieńccu

O sporcie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ogrodzieńccu

 O sporcie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ogrodzieńcu w roku szkolnym 2011/2012

Uczeń kl. Vb Wiktor Saczyński wziął udział w Pływackiej Lidze Jurajskiej, której kolejna edycja odbyła się na basenie w Łazach. Startowali zawodnicy z klubów pływackich m.in. z Łaz, Olkusza, Zawiercia. Wiktor Saczyński jako niezrzeszony startował na dystansie 50 m. stylem grzbietowym, zajął VII miejsce.

 

Uczniowie klas III i IV wzięli udział w turnieju piłki nożnej  w Łazach o puchar  Burmistrza Łaz. Turniej  został  przeprowadzony w hali sportowej „Klaudiusz”. Nasza drużyna pokonała faworyta turnieju Klub Piłkarski „Warta” Zawiercie 2:0 natomiast przegrała z gospodarzem turnieju UKS „Jedynka” Łazy 2:3 (gole strzelili: Aleksander Apel, Wojciech Czaplicki). Szkołę reprezentowali: Dominik Pietruszka, Wojciech Czaplicki (kapitan), Kacper Selejdak, Aleksander Apel, Jakub Stępień, Kamil Stępień, Jakub Filipowicz.

 

Uczniowie klas starszych V i VI brali udział w halowym turnieju piłki nożnej, który także odbył się w Łazach. W grach finałowych zostali pokonani przez piłkarzy ze Szkoły Podstawowej z Pilicy aż 0:6 oraz Szkołę Podstawową nr 1 z Łaz 1:4. Jedynego gola strzelił Karol Bratek.Ostatecznie nasza drużyna zajęła III miejsce grając w składzie: Karol Bratek(kapitan), Wiktor Grzebieluch, Kamil Dachowski, Jakub Guzik, Rafał Skowerski, Maciej Dusza, Dominik Moś, Kamil Prasak. Zdobyliśmy okolicznościowe puchary oraz dyplomy.

Opiekunami drużyn byli: Jarosław Janik, Dawid Szymusik.

W kwietniu  reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów, którzy urodzili się w roku 2002 lub wcześniej (wymóg formalny) weźmie udział w Ogólnopolskim XII Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion”.   

Aktualnie  w szkole odbywa się Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o tytuł „Mistrza szkoły” w kategorii zarówno dla chłopców jak i dla dziewczyn. Ogólnie 28 zawodników.

 

 Jarosław Janik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09

MAR

2012

1963

razy

czytano

1426/1438

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Wojtek Czaplicki kapitan drużyny piłkarzy.

Zdjęcie: Wojtek Czaplicki kapitan druĹźyny piłkarzy.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.