Nauka to potęgi klucz

Aktualności

Z życia sportowego szkoły....

Z życia sportowego szkoły

Dobiegły końca rozgrywki szkolne w tenisie stołowym. W turnieju udział  wzięło  30 zawodników. W  kategorii dziewcząt mistrzem szkoły na rok 2012 została Natalia Kudela, drugie miejsce zajęła Karolina Łoźna, trzecie Paulina  Czyżewska.
W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Radosław Grzegorzek, drugie Igor Mikulski, trzecie Bartek Maciążek.

Drużyna piłkarska naszej szkoły wzięła udział w turnieju, który  był eliminacją  do mistrzostw powiatu szkół podstawowych. Zawody odbyły się 17.04.12r. w Łazach. Wystąpili w nich: Bratek Karol (kapitan), Prasak  Kamil, Dusza Maciej, Grzegorzek Radosław, Ścisłowski Artur, Dachowski Kamil, Skowerski Rafał.

Wyniki:

SP Ogrodzieniec - SP Łazy 0:3

SP Ogrodzieniec - Niegowonice 6:0  (gole: K.Bratek,M.Dusza,R.Skowerski)

SP Ogrodzieniec – Chruszczobród 1: 0 (gol: K.Bratek)

SP Ogrodzieniec – Łazy SP3  4:0 (gole: K.Bratek, R.Grzegorzek, M.Dusza oraz gol samobójczy J)

Ostatecznie nasza drużyna zajęła drugie miejsce.