Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

Jesienne czytanie

               Gdy na dworze deszcz i słota ,na czytanie książek przychodzi czas i ochota :-).20 listopada odbyło się  „Jesienne czytanie książek”  zorganizowane przez Księgarnię Edukacyjną. Ogłosiła ona konkurs wiedzy w oparciu o książkę  „Kierpce wianki, obwarzanki, czyli wędrówki po Małopolsce ” jak również konkurs plastyczny do którego inspiracją była książka tegoż samego autora  Łukasza Dębskiego    „Szereg literek bez usterek”. Nasi uczniowie : Kinga Bielak, Weronika Kończyk oraz Kacper Żyła, wystartowali w konkursie wiedzy o pobliskiej Małopolsce. Wykazali się wiedzą  o zabytkach ,kulturze,  posiedli szczegółową wiedzę np. o długości chodników kopalni w Wieliczce itd. Najsympatyczniejsze było spotkanie z samym autorem, który opowiadał i  czytał a na koniec rozdawał cenne dla nas autografy.

www.youtube.com/watch 

       Dziękujemy Księgarni Edukacyjnej za nieocenione przybliżanie czytania oraz wzbogacanie naszej biblioteki w ciekawe pozycje. Staramy się uczestniczyć  we wszelkich propozycjach  księgarskich.
W związku ze zbliżającym się okresem mikołajkowo -świątecznym Księgarnia Edukacyjna przygotowała ciekawą propozycję. Popieramy, gdyż „Książka najlepszym prezentem” 
 
D. Piwowarska
 

01

GRU

2014

1697

razy

czytano

1189/1408

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.