Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

Dyskotekowe szaleństwo.

Dyskotekowe szaleństwo.

5 października w godzinach popołudniowych uczniowie klas starszych spotkali się na dyskotece z okazji Dnia Chłopaka. Jak zwykle śmiechom, tańcom i zabawie nie było końca. Największą atrakcja był wykonany razem z nauczycielami taniec belgijski, którego nauczyła nas opiekunka Samorządu Uczniowskiego pani Katarzyna Motyl. Okazało się, że z pozoru proste kroki wcale nie są takie łatwe, jeżeli trzeba je wykonać synchronicznie. Po paru próbach udało się! ( no prawie).

Jak zwykle przy tego typu okazjach wybieraliśmy również Mistera Szkoły. W głosowaniu dziewcząt zwyciężył uczeń klasy VII b Jakub Pluta.

Podczas przerwy w zabawie dziewczyny miały również okazję zaprezentować specjalne pokazy przygotowane dla chłopców. Tym razem każda klasa robiła to w swoim gronie. Na oryginalny pomysł wpadły dziewczęta z klasy VI a, które przygotowały dla swoich chłopaków prezentację multimedialną z wykorzystaniem zdjęć z dzieciństwa. Każdy chłopiec został również dopasowany do jakiejś mitologicznej postaci. Zdjęcia wywołały salwy śmiechu. Przy tej okazji dziewczyny dziękują rodzicom za udostępnienie zdjęć i pomoc w realizacji pomysłu. ☺

 

16

PAŹ

2017

968

razy

czytano

990/1439

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.