Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

Poranek pełen nagród

Poranek pełen nagród

13 listopada odbył się w naszej szkole apel organizowany przez Samorząd Uczniowski, na którym zostały rozdane nagrody w konkursach.

·         Europejski Dzień Języków Obcych

Zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym organizowanym z tej okazji. Do zmagań przystąpiło bardzo wielu uczniów, którzy narysowali interesujące prace ukazujące przysłowia europejskie. W nagrodę wszyscy otrzymali słodkie upominki. Jury wyróżniło również tych uczniów, których prace były najciekawsze i najstaranniej wykonane.

·         Konkurs o tytuł „Mistera Szkoły”

Zorganizował go Samorząd Uczniowski. Głosowanie odbyło się podczas dyskoteki szkolnej z okazji Dnia Chłopaka.  Dziewczęta wybrały Jakuba Plutę jako najładniejszego i najsympatyczniejszego chłopca w naszej szkole.

·         Konkursy pod hasłem „Happy Halloween”,

do którego zaprosił uczniów Samorząd Uczniowski. Miał on formę dwóch odrębnych zadań:

Po pierwsze uczniowie wykonywali ozdoby na drzwi nawiązujące tematycznie do strachów, duchów i śmierci. Największe uznanie wzbudziła praca klasy VI b, tuż za nimi uplasował się plakat klasy VI a, a na trzecim stopniu podium stanęła klasa IV a. Zwycięzcy  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Po drugie odbył się indywidualny konkurs na najstraszniejszą dynię. Jury nagrodziło Oskara Bzowskiego (I miejsce), Jakuba Żaka (II miejsce) oraz Ninę Kałużny (III miejsce)

·         Wystawa „Kochamy zwierzęta”

Bibliotekarz szkolny Pani Dorota Piwowarska podziękowała uczniom, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie wystawy ukazującej nasze domowe zwierzaki. Swoje pupile na gazetce zaprezentowali:

·         VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Zostały wręczone nagrody w matematycznym konkursie dotyczącym znajomości tabliczki mnożenia. Na wyróżnienia zasłużyli: Matylda Kmita, Karolina Grzegorzek, Kamil Gacki, Oliwia Siębor, Emilka Waszkiewicz. Wszyscy zostali nagrodzeni.

·         Konkursy z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pod hasłem „Zgadnij, kto to?”, w którym uczniowie mieli odgadnąć, który nauczyciel prezentowany jest na zdjęciu. Najlepiej poradziła sobie klasa Vb, ale tylko nieco gorzej klasy Va i VI b.

Z kolei uczniowie klas młodszych mogli narysować portret swojego wychowawcy. Techniki wykorzystane przez maluchów były bardzo pomysłowe i zaskakujące. Ogólny podziw wzbudziła suknia wykonana z fragmentów zastruganego ołówka. Wyróżnienia otrzymali:

22

LIS

2017

929

razy

czytano

979/1447

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.