Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

Tetralne Spotkania

Członkowie Klubu Literackiego i Teatralnego „Żeromek” mieli okazję wziąć udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez instruktora teatralnego pana Jarosława Filipskiego. Była to świetna okazja do szlifowania umiejętności aktorskich, które na co dzień doskonalą pod okiem opiekunek koła pań: Justyny Zielińskiej i Doroty Piwowarskiej. Warsztaty poświęcone były problemowi recytacji w związku z planowanym konkursem recytatorskim w naszej szkole. Uczestnicy poznali metody pracy nad tekstem, realizowania emocji i ich wyrażania za pomocą głosu oraz mimiki. Nie zabrakło też zabawy podczas pokazów cyrkowych umiejętności (żonglerki, kręcenia talerzyków). Okazało się, że to co wydaje się trudne, wcale takie nie jest!

Była to świetna odskocznia od pracy, którą na zajęciach Klubu jej członkowie wykonują tworząc nowy spektakl pt. „Królowa Śniegu” na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. W tym roku klubowicze pracują metodą Jana Dormana, więc są twórcami spektaklu we wszystkich jego aspektach. Muszą być scenarzystami, reżyserami i aktorami jednocześnie.

„To świetna zabawa, ale również ciężka praca. Mamy nadzieję, że efekty naszych zmagań z tą materią zaskoczą nie tylko widzów, ale nas samych” – mówi jedna z instruktorek.

01

GRU

2017

733

razy

czytano

972/1447

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.