Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

Nasz udział w kiermaszu świątecznym

Nasz udział w kiermaszu świątecznym

DZIĘKUJEMY: UCZNIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM, ZA POMOC W ZORGANIZOWANIU 17 GRUDNIA 2017 NASZEGO STOISKA ŚWIĄTECZNEGO.

17 grudnia po raz pierwszy włączyliśmy się do kiermaszu świątecznego organizowanego w naszym mieście. Stoisko szkolne zapełniło się pięknymi, własnoręcznie wykonanymi bombkami, kartkami świątecznymi czy torebkami na prezenty. Ozdobę stanowiły drewniane choinki, bałwanki, reniferki, stroiki i wszelakie ozdoby kojarzące się ze świętami Bożego Narodzenia. Oczywiście nie mogło zabraknąć domowych pierniczków i ciasteczek. Wszystkie przygotowane ozdoby rozeszły się jak ciepłe bułeczki, za co serdecznie dziękujemy mieszkańcom Ogrodzieńca.

W tym miejscu Dyrekcja Szkoły pragnie również podziękować rodzicom, uczniom oraz nauczycielom, bez których to wszystko nie byłoby możliwe. Dzięki Państwa zaangażowaniu szkole udało się pozyskać fundusze, które zostały przekazane na konto Rady Rodziców i będą spożytkowane z korzyścią dla naszych uczniów. Chcemy również złożyć szczególne podziękowania Pani Dorocie Supkowskiej za pomoc w przygotowaniu ozdób świątecznych. Jej fachowe rady i pomysły pozwoliły naszym uczniom przygotować prawdziwe cudeńka.

Na tym nie zakończył się nasz udział w kiermaszu. Uczniowie zaprezentowali również program słowno- muzyczny pt. „Maleńka miłość” pełen nastrojowych wierszy oraz niecodziennych, ale bardzo pięknych kolęd. Mamy nadzieję, że w ten sposób udało nam się wprowadzić wszystkich widzów w niezwykłą atmosferę świąt Bożego Narodzenia!

 

 

20

GRU

2017

886

razy

czytano

949/1438

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.