Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

Gala w Starostwie Będzińskim

Gala w Starostwie Będzińskim

25 kwietnia w budynku Starostwa Powiatowego w Będzinie podsumowano etap okręgowy ogólnopolskiego konkursu Orzeł Biały – nasza duma, w którym wzięło udział 180 uczniów reprezentujących 60 szkół. Na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień zostali zaproszeni uczniowie klasy VII b: Maja Latacz, Tymoteusz Czelakowski i Mateusz Surowiec oraz panie: Ewa Rudnicka, dyrektor SP nr 1, Małgorzata Michalska, wychowawczyni klasy VII b i pani Sylwia Latacz, reprezentująca rodziców nagrodzonych uczniów.

W gronie wyróżnionych autorów prac znalazła się Maja Latacz, którą nagrodzono statuetką i specjalnym dyplomem. Mateusz Surowiec i Tymoteusz Czelakowski otrzymali medale i dyplomy z gratulacjami. Wszystkie nagrody i wyróżnienia wręczyli uczniom: Senator RP Arkadiusz Grabowski, organizator etapu okręgowego konkursu Orzeł Biały – nasza duma, Poseł na Sejm RP Waldemar Andzel, Starosta Będziński Arkadiusz Watoła oraz Wicestarosta Sebastian Szaleniec. Po zakończeniu części oficjalnej gali mieliśmy okazję porozmawiać z panem Senatorem Arkadiuszem Grabowskim, który w grudniu 2017 roku gościł w naszej szkole, i panem Posłem Waldemarem  Andzelmem, który chwalił pracę Mai (godło wykonane przez Maję zostało wyeksponowane przez organizatorów na scenie). Wiele miłych słów na temat naszych prac usłyszeliśmy także od pana Starosty i pana Wicestarosty.

Już wkrótce w naszej szkole będzie można zobaczyć wystawę pokonkursową Orzeł Biały – nasza duma, na której zaprezentujemy wszystkie zgłoszone do konkursu prace uczniów SP nr 1.

 

26

KWI

2018

914

razy

czytano

903/1439

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.