Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

SmartSzkoła

We wrześniu 2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego przystąpiła do ogólnopolskiego Konkursu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej „#OSEWyzwanie”. Był to nasz pierwszy konkurs w bieżącym roku szkolnym i okazał się wielkim sukcesem.

Nagrodę w postaci pracowni mobilnej, składającej się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do Internetu, odbierzemy do końca roku szkolnego 2019/2020.

W ramach konkursu szkoła zgłosiła się do projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej i do program mLegitymacja szkolna. Przeprowadzono szkolny etap konkursu plastycznego pt. SmartSzkoła, w którym wzięło udział 66 uczniów. Prace przygotowane na temat edukacji cyfrowej i inteligentnej szkoły przyszłości, wykorzystującej szybki i bezpieczny Internet oraz nowe technologie w procesie edukacji i zarządzania placówką są obecnie eksponowane na gazetce szkolnej. Najlepsza praca została wysłana drogą cyfrową, w formacie .png, prosto do Warszawy, ponieważ organizatorem konkursu jest Naukowai Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy.

By zwiększyć szanse w konkursie, uczniowie klas siódmych wzięli udział w CodeWeek2019. Podczas tygodnia kodowania na lekcjach informatyki przygotowali pierwszy etap edukacyjnej gry komputerowej pt.: "Promocja" wykorzystując program Scratch. Nad przebiegiem działań konkursowych czuwali nauczyciele naszej szkoły pod kierunkiem pani Jadwigi Nawary, nauczyciela języka angielskiego i informatyki.

26

LIS

2019

503

razy

czytano

729/1445

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.