Strona główna
niedziela, 9 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Klara, Roman

Nasze bezpieczeństwo

Strona główna » Aktualności » Nasze bezpieczeństwo

wielkość tekstu:A | A | A

 17 września przedszkolaki z najstarszych grup: „Biedronek”, „Słoneczek”      i „Smerfów” spotkały się z panami dzielnicowymi – przedstawicielami Komisariatu Policji w Ogrodzieńcu.

Funkcjonariusze w ciekawy sposób opowiedzieli dzieciakom o swojej pracy, zaprezentowali wyposażenie policjanta wyjaśniając celowość jego użycia. Przypomnieli starszakom zasady zachowania się na ulicy, które kilka dni wcześniej zdobywały w praktyce podczas wycieczki na skrzyżowanie i w dalszym ciągu utrwalają podczas spacerów i wycieczek po okolicy.

Dzieci w podziękowaniu za wizytę zaśpiewały piosenkę i wyrecytowały wiersz, które dotyczyły bezpieczeństwa na drodze oraz wręczyły laurki swoim gościom.

czytano: 932 razy

źródło: sp.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

4. Czy wiesz,że w 1973 roku zamek posłużył jako część plenerów zdjęciowych do serialu Janosik. W 1980 realizowano na zamku film Rycerz w reżyserii Lecha Majewskiego.W 1984 heavy metalowy ...

dalej
Ilość zdjęć: 61
dalej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Ogrodzieńcu Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Stefan Żeromski, patron naszej szkoły