Strona główna
sobota, 29 lutego 2020 r.
imieniny obchodzą: Romana, Augusta

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Strona główna » Aktualności » DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

wielkość tekstu:A | A | A

 

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

 

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków jest to bowiem  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Tego dnia wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w swoich grupach. Panie wychowawczynie starała się, aby ten dzień był pełen atrakcji oraz wypełniony po brzegi dobrą zabawą.

Grupa Słoneczka oprócz zabawy tanecznej w sali wybrała się na wycieczkę na Krępę. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych na świeżym powietrzu, korzystały ze sprzętu terowego oraz piekły kiełbaski.

Przedszkolaki z grupy Biedronki uczestniczyły w konkursach tanecznych, grach i zabawach w sali ale największą atrakcją była dla nich wycieczka na Podzamcze. Dzieci miały okazję zwiedzić Park Miniatur, udać się do Domu Strachów i Legend, pospacerować w Parku Doświadczeń Fizycznych oraz pobawić się w Parku Rozrywki i pojeździć na torze saneczkowym.

Dzieci z grupy Motylki, Smerfy, Pszczółki i Skrzaty bawiły się przy skocznej muzyce, uczestniczyły w grach i konkursach organizowanych przez Panie, a także ozdabiały balony i puszczały bańki mydlane.

Dobrej rozrywce nie było końca, uśmiech na twarzach dzieci gościł cały dzień świadcząc o tym, że Święto Przedszkolaka w naszym przedszkolu było wyjątkowo udane.

 

Ilona Rybińska

 

poprzednia strona|1|2| z   2następny|ostatnia

czytano: 384 razy

źródło: sp.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

4. Czy wiesz,że w 1973 roku zamek posłużył jako część plenerów zdjęciowych do serialu Janosik. W 1980 realizowano na zamku film Rycerz w reżyserii Lecha Majewskiego.W 1984 heavy metalowy ...

dalej
Ilość zdjęć: 60
dalej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Ogrodzieńcu Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Stefan Żeromski, patron naszej szkoły