Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp1@ogrodzieniec.pl

+48 32 67 320 58

ZSP

Ogrodzieniec

Nauka to potęgi klucz

Aktualności

Samorząd w szkole

 Święto Patrona naszej szkoły.

20 listopada , w rocznicę śmierci Stefana Żeromskiego, spotkaliśmy się przy portrecie naszego Patrona. Klasa piąta b, pod kierunkiem swojej wychowawczyni, pani Jadwigi Nawary, przygotowała dla nas uroczysty apel poświęcony wielkiemu pisarzowi. Uczniowie z klasy Vb przybliżyli nam postać Stefana Żeromskiego, opowiadając o jego dzieciństwie oraz dorosłym życiu w ciekawy i humorystyczny sposób.
 
Dzień Czystego Powietrza.
Klub „Błękitny Kciuk” cały rok dba o środowisko, podejmując ciekawe wyzwania oraz biorąc udział w  wielu ekologicznych akcjach. Od wielu lat przypominają nam, jak ważna jest troska o naszą planetę. W tym roku również mieliśmy okazję spotkać się z nimi na apelu szkolnym. Klub „Błękitny Kciuk” oraz jego opiekunka, pani Małgorzata Janoska,  pokazali nam jak bardzo człowiek zanieczyszcza powietrze oraz jak poważne mogą być  skutki tych zanieczyszczeń dla naszego zdrowia i życia.
 
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia to czas, na który zawsze uczniowie naszej szkoły czekają z wielką radością. Nie inaczej było i w tym roku. Samorząd Uczniowski zadbał o to, aby 24 listopada misie były najważniejsze. Przynieśliśmy do szkoły naszych ulubieńców . W tym dniu wszystkie klasy zebrały się na apelu szkolnym. Śpiewaliśmy piosenki oraz recytowaliśmy wierszyki o naszych pluszowych przyjaciołach. Misie prawdopodobnie były z nas zadowolone. To był naprawdę udany dzień!
 
Dyskoteka Andrzejkowa.
27 listopada w naszej szkole panował wesoły nastrój, ponieważ już od rana myśleliśmy o czekającej nas dyskotece. Bawiliśmy się, jak zwykle, doskonale. Sekcja techniczna przygotowała nam taki zestaw przebojów  do tańca, że trudno było znaleźć czas na odpoczynek ! Były także atrakcje. Każda klasa przygotowała swoją prezentację artystyczną. Podziwialiśmy więc i układy taneczne, i popisy wokalne, a także skecze. Wszyscy artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słodyczami.
 
Wizyta Świętego Mikołaja
Przyszedł do nas troszkę wcześniej, bo już 5 grudnia. Odwiedził dzieci w naszej szkole i okazało się, że wszyscy uczniowie są grzeczni! A Święty Mikołaj wie to przecież najlepiej. Obdarował nas słodkimi upominkami, a my zaśpiewaliśmy mu świąteczne piosenki oraz zaprezentowaliśmy wierszyki. Szkoda, że taki gość odwiedza nas tak rzadko… Czekamy na Ciebie w przyszłym roku!
 

15

GRU

2014

1186

razy

czytano

1206/1427

sp.ogrodzieniec.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.